Nasza historia

Nasza
Historia

Dawno, dawno temu…

W roku 1999 w Młodzieżowym Ośrodku Pracy Twórczej powstał pomysł założenia studia tańca dla młodych ludzi chcących rozwijać swoją pasję. Pomysłodawcą był brat jednego z założycieli, który w trakcie treningu tanecznego zauważył, że coraz więcej dzieci jest chętnych uczestniczyć w zajęciach MOPTu. Decyzja kiełkowała w głowach przez długi czas, czasem mniej lub bardziej zapomniana. Początkowo Panowie – Adam i Beniamin dawali pokazy w szkołach i zachęcali do Breakdance i Hip-hop młodzież wczesnoszkolną i szkolną.
W 2014 roku, w trakcie wyjazdu do Hiszpanii, występując już jako grupa – Panowie podjęli decyzję o założeniu miejsca, w którym będą mogli trenować, zaszczepiać pasją i dawać wytchnienie poprzez naukę tańca.
W lutym 2017 roku rozpoczęto remont lokalu, a już we wrześniu tego samego roku nastąpiło otwarcie.

Studio Express powstało z zamiłowania nie tylko do tańca , ale i do ludzi. Miejsce, które zostało stworzone przez pasjonatów, aktualnie rozwijają instruktorzy oraz klienci. Wszystkich bowiem łączy pasja do tańca, chęć rozwoju, spędzania czasu wolnego w atmosferze wzajemnego wsparcia i akceptacji oraz wprowadzenia do swojego życia czegoś nowego lub kontynuacja zdolności.

Zespół pracujący w studiu to osoby z wieloletnim doświadczeniem tanecznym i instruktorskim, dbają oni o najwyższą jakość przekazywania wiedzy oraz o indywidualne podejście do każdego klienta. O zadowoleniu klientów świadczą opinie. Dodatkowo lokal można wynająć na imprezy okolicznościowe.

Jesteś nowym klientem?

Zgarnij darmowy tydzień u nas