INSTRUKTORZY

Paweł

Joga I Pilates

Paweł praktykuje jogę od 15 lat, swoją pasją chętnie dzieli się z innymi. Zdobywa doświadczenie, wiedzę i umiejętności uczestnicząc w kursach i warsztatach. Codziennie uśmiechnięty i pełen pozytywnej energii dzięki swojemu życiowemu motto: „myśl pozytywnie a Twoje myśli zaczną się spełniać”. Lubi spędzać czas aktywnie – na rowerze lub biegając w okolicznościach przyrody (niestraszny mu deszcz, śnieg czy upał). Stres łagodzi swoją ulubioną asaną: salamba sirsasana

Kasia

Zumba

Kasia jest zakochana w zumbie od ponad 10 lat. Od 2015 roku licencjonowana instruktorka Zumba Fitness. Na jej zajęciach nie musisz tańczyć doskonale i idealnie, liczy się dla niej zabawa, radość, energia i niezapomniana atmosfera. Ukończyła liczne kursy i niezliczoną ilość warsztatów.
Współorganizatorka maratonów zumbowych w Dąbrowie Górniczej. Drugą pasją Kasi jest kosmetyka nieinwazyjna i tym zajmuje się na co dzień.

Daria 'Rita'

Hip-hop

Dyplomowana instruktorka tańca sportowego. Choreograf musicalu Efendi Clue w Bukownie. Założycielka studia tańca Art-Dance Studio. Tańczy od 14 roku życia. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w Sosnowcu z ekipą Dancefloor Players. Prowadzi zajęcia taneczne hip hop, bachata oraz fitness. Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz z dorosłymi. Swoje zajęcia prowadzi z pasją, energią i pełnym zaangażowaniem. Szkoli dzieci oraz młodzież na zawody taneczne.

Patrycja

Tabata

Hej! Chciałbyś poznać tajemnice rewolucyjnych treningów, które sprawią, że twoje ciało będzie pracować jak zegarek przez cały dzień? Z przyjemnością przedstawiam Ci wieloletną Trenerkę Patrycję, który mistrzowsko posługuje się technikami takimi jak Tabata, CrossFit i BPU.

Ale co to takiego Tabata? To niezwykle skuteczna forma treningu interwałowego, która w krótkim czasie przynosi oszałamiające rezultaty. Wyobraź sobie intensywne serie ćwiczeń trwające zaledwie 20-30 sekund, po których następuje krótka przerwa, by zaraz znów zaatakować. Dzięki takiemu rozłożeniu treningu, Twój metabolizm podskoczy do góry, pracując na pełnych obrotach nawet do 20 godzin po zakończeniu treningu!

Nie zwlekaj dłużej i dołącz do tej rewolucji w świecie fitnessu!

Grzegorz 'Dragon'

Break dance

Swoją przygodę z tańcem breakdance rozpoczął w 2008 roku. Pełen entuzjazmu, zarażający pozytywną energią optymista, uwielbiający pracę z dziećmi i młodzieżą. Czerpie inspiracje z innych stylów tanecznych, np. popping, locking, hip-hop, house dance, salsa, contemporary, jazz, taniec współczesny. Brał udział w wielu zawodach i warsztatach, zarówno polskich jak i zagranicznych. Na swoich zajęciach kładzie nacisk na technikę wykonywania ruchu, czystość, dynamikę oraz płynność. Kieruje swoich uczniów w stronę wypracowania unikalnego, indywidualnego stylu. Tworzy warunki do jak najlepszego wyrażania ich osobowości, zachęcając do wkładania emocji w taniec.
Klaudia

Body shape I TBC

Mgr dietetyk kliniczny Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej oraz absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku aktywność fizyczna i żywienie w zdrowiu publicznym specjalizacji trening w otyłości i chorobach przewlekłych. Trenerka personalna oraz instruktorka fitness. Duża dawka wiedzy na temat żywienia i treningu pozwala jej na pracę z osobami o różnym stanie zdrowia jak i osiągnięcie maksymalnych efektów. Klaudia ciągle rozwija swoje zainteresowania oraz pogłębia wiedzę na szkoleniach.
Piotr

Bachata solo

Instruktor fitness i tańca, model. Swoją przygodę na parkiecie tanecznym zaczął już w szkole podstawowej i z tą dyscypliną związany jest ponad 19 lat. Jego domeną jest taniec towarzyski. Ma na koncie liczne sukcesy na turniejach w Polsce i za granicą, był m.in. mistrzem Okręgu Śląskiego. Aktualnie taniec towarzyski prezentuje głównie na pokazach oraz koncentruje się na przekazywaniu swojej wiedzy, nie poprzestając jednak na tej zdobytej, ale również ciągle się dokształcając z branży fitness i tańca.
Pełen pozytywnej energii, wiecznie uśmiechnięty, dający z siebie 200% na każdych zajęciach.
W czasie wolnym lubi wyskoczyć na rower, rolki, trening na siłowni lub aktywne zwiedzanie nowych miejsc.

Daria

Akrobatyka

Daria instruktorka baletu i akrobatyki. Prowadzi swoje grupy w wielu miejscach o różnych poziomach zaawansowania oraz zajęcia indywidualne. Przerzut bokiem (tak zwana gwiazda) i stanie na głowie to jej ulubione pozycje akrobatyczne. W trakcie swoich zajęć buduje wśród dzieci siłę, nie tylko tą fizyczną, a także cierpliwość, zaradność, samodzielność i poczucie własnej wartości.
Wraz z drużyną ProDancers zdobyła Mistrzostwo Polski w cheerleadingu kategorii high kick w 2019 roku.
Inspiracje czerpie od mistrzyni świata w akrobatyce powietrznej – Basi Chlebisz.
Ogromna pasjonatka podróży i górskich wędrówek. W Tatrach odnajduje spokój i relaks.
Kaja

BPU

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, GWSH oraz AWF Katowice. Ukończyła studia podyplomowe na kierunkach: Relaksacja i Joga, Artystyczne Formy Aktywności Ruchowej, Kurs Przygotowania Pedagogicznego oraz Kurs Event Project Manager. Instruktorka fitness, ćwiczeń siłowych, tańca, nordic walking, indoor cycling, animatorka czasu wolnego oraz kierowniczka wypoczynku. Licencjonowana instruktorka Aerobic&Step. Brała udział w wielu szkoleniach i warsztatach w Polsce i za granicą, a także polskich i międzynarodowych konwencjach, m.in.: Cirrus Fitness Convention by Gil Lopez, Rimini Wellness, Euro Fitness School, Reebok University, Eu4ya, Fit Style, IFAA. Pasjonatka wszelkich sportów, biegaczka, triathlonistka, dąbrowska Ironwoman
Angelika

Stretching

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, na kierunku aktywność fizyczna i żywienie w zdrowiu publicznym specjalizacji trening w otyłości i chorobach przewlekłych. Pasjonatka zdrowego stylu życia, podróży po świecie, języka hiszpańskiego i kultury hiszpańskiej. Stale rozwija swoje pasje i poszerza swoją wiedzę na szkoleniach z zakresu dietetyki i fitnessu. Angelika odbyła wiele kursów i szkoleń ukończonych certyfikatem i nadal nie poprzestaje na własnym rozwoju.

Dawid

Full body workout

Zaczynał od nadwagi i dogryzań ze strony znajomych, następnie przerodziło się to w pasję do aktywności, która trwa już 9 lat. Uwielbia każdy rodzaj aktywności, nie trzyma się tylko jednej dyscypliny. Trójbój siłowy, kalistenika, streetworkout, sztuki walki, rower, górskie szlaki to rzeczy, które najbardziej go interesują.
Od 2 lat pracuje również jako Trener Odżywiania, gdzie jego podopieczni stosują zasadę 80% odżywianie, 20% aktywność = 100% rezultatu. Od roku prowadzi treningi grupowe dla podopiecznych – od nastolatków do seniorów. W trakcie treningów grupowych chce przekazywać dalej zajawkę na ćwiczenia, bo sam wie jaką przyjemność i korzyści można z tego czerpać.
Ania

Pilates

Ania pasjonuje się jogą. Uwielbia pracę z ludźmi, z którymi chętnie dzieli się swoją pasją. Swoje hobby rozwija dzięki certyfikowanym kursom. Posiada kurs nauczycielski jogi, pilates i zdrowy kręgosłup. Najważniejsze certfikowane kursy jakie ukończyła to: Vinyasa yoga teacher training 20, YACEP YOGA, ALLIANCE, Yin Joga, Joga powięziowa, Restirative joga, Hatha yoga, Joga czakralna, Mobilność w jodze. Na co dzień pracuje jako adiunkt w Politechnice Śląskiej. Jest szczęśliwą mamą i żoną.
Dawid

Zdrowy kręgosłup

.

Patrycja

Tabata

.
Sandra

Pole dance

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku aktywność fizyczna i żywienie oraz dietetyki na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Instruktorka fitness, siatkówki, fitness w ciąży i po porodzie. Sandra od dziecka jest mocno związana ze sportem – przez 7 lat trenowała akrobatykę. Pole dance trenuje od 10 lat, a od 7 prowadzi zajęcia. Na co dzień pracuje w biurze, a rurka to najlepsza odskocznia i główne hobby. W czasie wolnym lubi spędzać czas aktywnie, np. wyskakując na kilka dni w Bieszczady by pochodzić po górach.

Beniamin

Break dance

.

Kamil

Kalistenika

.
Amelia

Akrobatyka | Jazz

.

Magda

Break dance

.

Betty

Zajęcia senior

.

Magdalena

Pierwszy taniec

.

Wiktoria

Balet

.

Jesteś nowym klientem?

Zgarnij darmowy tydzień u nas