Pierwszy Taniec

Niezapomniany pierwszy taniec

Dzień ślubu i wesela jest niezaprzeczalnie wyjątkowy. Każda Młoda Para chce, aby był on niezapomniany i wspomniany przez nich zawsze jako jeden z najpiękniejszych dni w całym życiu. Dokładają oni wszelkich starań do tego, aby się to spełniło. Wybierają najlepsze kreacje, wymarzoną salę, skrupulatnie tworzą listę Gości, menu potraw, wybierają gustowne dekoracje itd. Jedną z kwestii o którą również szczególnie należy zadbać jest również pierwszy taniec. To obowiązkowy punkt każdego wesela. Tym tańcem wyrażamy po prostu to, że się kochamy, a także oficjalnie rozpoczynamy wesele, czyli zabawę do białego rana. Jesteśmy na parkiecie tylko we dwójkę, a oczy całej rodziny są zwrócone na nas. Mamy wtedy okazję zaprezentować się z dobrej strony, jednak jeśli pomylimy kroki, z pewnością nie ujdzie to uwadze Gości. Zatem co powinniśmy zrobić jeśli nie posiadamy umiejętności tanecznych? Rezygnować z pierwszego tańca? W żadnym razie! Brak drygu do tańca to żaden problem, ponieważ w naszym Studiu Tańca nauczymy Państwa jak tańczyć tak, aby ten pierwszy taniec był przyjemnością zarówno dla Was samych, jak i dla oglądających.

 

Dlaczego my?

Pierwszego tańca oczywiście można nauczyć się z filmików instruktażowych dostępnych w internecie, jednak przychodząc do nas mają Państwo gwarancję niepowtarzalnego układu tanecznego skomponowanego specjalnie do wybranej przez Was piosenki. Stawiamy na oryginalne układy, które wprawiają Gości w zachwyt. Ponadto nasi doświadczeni instruktorzy, którzy sami na co dzień są tancerzami, skorygują wszystkie Państwa błędy oraz udzielą wskazówek, jak tańczyć, aby wszystko wyszło idealnie. Nasi nauczyciele tańca wyróżniają się ogromną pasją, profesjonalizmem i doświadczeniem. Zapraszamy na naukę pierwszego tańca wszystkie pary ze Śląska oraz okolic.

 

Indywidualne podejście

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że to, jak wygląda ślub i wesele, dynamicznie się zmienia w ciągu ostatnich lat. Co za tym idzie, zmienia się również charakter pierwszego tańca. Już nie jest koniecznością, aby był to walc tańczony w rytm romantycznego utworu. Wiele Młodych Par ma swoją własną, unikalną wizję i według nas to jest właśnie piękne. Skomponujemy dla Was efektowny układ dopasowany specjalnie do Waszych oczekiwań. Na naszych lekcjach nie tylko będziecie się uczyć nowych kroków, ale również świetnie bawić w doskonałej atmosferze. A to wszystko w przystępnej cenie. Nasz kurs to dobrze spędzony czas, który z pewnością jeszcze bardziej Was zbliży. Zapraszamy do skorzystania z naszych lekcji!

 

Jeśli szukasz Szkoły Tańca na Śląsku, która nauczy Cię pierwszego tańca – wybierz nas!

 

Jesteś nowym klientem?

Zgarnij darmowy tydzień u nas